Robert Fico - Facebook
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otázky na p. Fica

4 posters

Goto down

Otázky na p. Fica Empty Otázky na p. Fica

Odoslať  Admin Št december 16, 2010 7:59 am

Dúfam, že aspoň raz za čas ho odchytíme, aby odpovedal na Vaše otázky. Ale vopred sa Vám ospravedlňujem, že všetky otázky nebudú zodpovedané. Budeme vyberať tie najzaujímavejšie a na tie potom budeme prezentovať odpoveď p. Fica. Môžte začať prispievať hneď teraz zo začiatku, kým je Vás málo registrovaných. Šanca na odpoveď bude, dovolím si tvrdiť, 100%-tná.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 11
Join date : 16.12.2010
Age : 59

https://forumsmer.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Otázky na p. Fica Empty Re: Otázky na p. Fica

Odoslať  Tulo Št december 16, 2010 8:39 am

No tak, keď sa to rozbieha tak to využijem. Very Happy

Chodím na súkromné konzervatórium do Topoľčian, som druhák a platím 60€ školné. No lenže toto školné musia rodičia platiť aj cez letné prázdniny, čiže by som sa pána podpredsedu chcel spýtať nie ako politika ale ako právnika, či je to po právnej stránke v poriadku, keď si platím za niečo, za čo nedostanem nejakú protislužbu, ďakujem. Wink

Tulo

Počet príspevkov : 4
Join date : 16.12.2010
Age : 29

Návrat hore Goto down

Otázky na p. Fica Empty Re: Otázky na p. Fica

Odoslať  Adri Št december 16, 2010 3:09 pm

Vyuzijem aj ja moznost polozit otazku. Ako nam je iste zname ked sucasna koalicia bola v opozicii vsetko co sa im nepacilo a co povazovali za porusenie zakonov hlasnou trubou rozkrikovali do europarlamentu a dokonca chodili aj do USA. V tej suvislosti mam otazku ci by nebolo vhodne poukazat europarlamentu na konanie koalicie co sa tyka porusovania tajnej volby generalneho prokuratora a porusovanie zakonov, ktore tu fungovali kym ich isti poslanci nezacali porusovat. Pan Sulik a pan Matovic nemaju co robit v politke ale hodia sa na strednu skolu s tymi pubertalnymi vystrelkami len kazia uctu k slovenskemu parlamentu ktora tu bola dlhe roky zauzivana. Dakujem za odpoved pekny vecer.

Adri

Počet príspevkov : 2
Join date : 16.12.2010

Návrat hore Goto down

Otázky na p. Fica Empty Re: Otázky na p. Fica

Odoslať  Admin Pi december 17, 2010 2:57 am

Tulo:

Každá škola si určuje vlastné pravidlá a podmienky financovania štúdia. Bohužiaľ sa to z vonku nedá nijako ovplyvniť.

Adri:

S voľbou GP nemá žiaľ Europarlament vôbec nič spoločné. Táto voľba je čisto vnútornou záležitosťou krajiny.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 11
Join date : 16.12.2010
Age : 59

https://forumsmer.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Otázky na p. Fica Empty K dialniciam

Odoslať  anton47 Pi december 17, 2010 5:56 am

Vážený p. Fico predpokladám, že po definitívnom uzatvorení nových zmlúv na výstavbu časti dialnic predložia Vaše tímy ekonomický rozbor ( vrátane nákladov na prevádzku a údržbu ) a porovnanie výhodnosti, či predraženosti takto zvoleného postupu.
Tie " drísty" o lyžičkách, kobercoch a predraženom obstarávaní ( vrátane dialnic ) už myslím si že unavujú každého normálneho človeka.

anton47

Počet príspevkov : 1
Join date : 17.12.2010

Návrat hore Goto down

Otázky na p. Fica Empty Re: Otázky na p. Fica

Odoslať  Tulo So január 15, 2011 12:18 pm

Tak mám ďalšiu otázku Smile

Je ohľadom warezu na Slovensku, čo si o tom myslíte? Je správne aby si ľudia nelegalne sťahovali hudby, hry, filmy, software? Neprišla by nejaká iniciatíva od strany, aby warez fóra na Slovensku boli zakázané? Študujem konzervatórium a veľmi mi je ľúto všetkých umelcov, ktorí spravia dajme tomu nejaký album a ľudia si ho ilegálne stiahnu na nete.

Tulo

Počet príspevkov : 4
Join date : 16.12.2010
Age : 29

Návrat hore Goto down

Otázky na p. Fica Empty Re: Otázky na p. Fica

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.